KK Design
Select language:
Polish English Deutsch

Systemy CMS

W jednym z naszych pakietów stron internetowych proponujemy Państwu zakup aplikacji internetowej, która pozwalająca na łatwe administrowanie serwisem www oraz jego późniejszą aktualizację, jak również rozbudowę poprzez redakcyjny personel nietechniczny. Kształtowanie treści i sposób ich prezentacji, w serwisie zarządzanym przez CMS, odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, zazwyczaj w postaci stron www zawierających rozbudowane formularze i moduły. Zapraszamy do zapoznania się z Pakietem Pro w którego skład wchodzi system CMS.

tworzenie stron internetowych cms

Szczegółowe informacje na temat naszych stron z Systemem CMS:

Wszelkie pytania dotyczące systemu CMS prosimy kierować drogą mailową lub telefoniczną. Na pewno udzielimy Państwu szczegółowych informacji i optymalnych rozwiązań. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Tworzenie stron www :: Projektowanie stron www :: Spoty filmowe :: Montaż filmowy :: Wizualizacje 3d :: Animacje 3d :: Grafika komputerowa :: Identyfikacja wizualna :: Szczecin

 

KK Design - Profesjonalne projektowanie oraz tworzenie stron www i serwisów internetowych.
W ofercie między innymi strony statyczne jak i serwisy dynamiczne, systemy CMS, sklepy internetowe, prezentacje multimedialne, bannery internetowe i inne aplikacje internetowe.
KK Design wykonuje również postprodukcję materiałów filmowych na potrzeby telewizji, agencji reklamowych,
prezentacji dla biznesu oraz klientów indywidualnych. Dodatkowo KK Design oferuje projektowanie wizualizacji 3D oraz Animacji 3D.
Indywidualne podejście do każdego projektu, niskie ceny oraz fachowość to wizytówka KK Design.

 

 

facebook-KKDesign